logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Міжнародний День захисту морських ссавців

ЕКО КНТЕУ

19 лютого представники ЕкоКлубу КНТЕУ відвідали київський океанаріум "Морська казка" з нагоди Міжнародного дня захисту морських ссавців.
Розташовується комплекс біля станції метро Дарниця. Історія океанаріуму бере свій початок 19 грудня 2012 року, і за повноцінні 3 роки набув шаленої популярності, як серед жителів столиці, так і її гостей.
Маршрут екскурсії розпочинається з виставки коралових рифів та чарівних риб метеликів. Після чого ми потрапляємо у залу де нам представлені акваріуми та великий басейн із хижаками водного світу, таких як каймановий крокодил, акули скати, піраньї та восьминоги. До речі, у березні океанаріум буду представляти нового мешканця -  гігантського восьминога, представника акваторії Японії.
Після знайомства з представниками хижого підводного світу, шлях продовжується, через, чи не найпопулярнішу частину океанаріуму – підводний тунель. Неймовірні відчуття, коли бачиш цей світ. Коли бачиш над собою пропливаючу гігантську черепаху, та маленьких мешканців підводного світу зібраних з різноманітних точок океанів. Останньою частиною екскурсії є зала з мауренами, рибами їжаками та рифовими акулами. 
Загальні враження від океанаріуму надзвичайні. Це можливість поринути у підводний світ та познайомитися з його мешканцями.
Еко-клуб КНТЕУ дякує співробітникам океанаріуму “Морська казка” за можливість побачити чарівний підводний світ та закликає берегти природу, як наземного світу, так водного. 

Шпита Олексій

19.02.2016
annzo
1086
остання редакція 20.02.2016
annzo