logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Лекція «Від енергоефективних звичок споживача до енергонезалежності держави»

ЕКО КНТЕУ

11 березня 2016 року у КНТЕУ пройшла тематична лекція  «Від енергоефективних звичок споживача до енергонезалежності держави». Лекцію провела координатор проекту енергоефективності Національного екологічного центру України – Анна Шумейко. 
Національний екологічний центр України – це одна з перших організацій незалежної України, що має на меті захист природних територій, біорозмаїття, попередження глобальних проблем клімату і т.д.
Анна Шумейко розповіла про критичний рівень неефективності використання ресурсів Землі, про співпрацю екологічного центру з органами місцевого самоврядування та про проведення власних досліджень. 
Цікавим фактом для слухачів стало й те, що учасники організації виготовили власний колектор, який живиться енергією сонця, і використовують його для приготування ароматної кави на виїзних заходах, щоб своїм власним прикладом показати можливість ефективного використання ресурсів навколишнього світу.
Ми щиро сподіваємось на подальші зустрічі з висококваліфікованим професіоналом, та дякуємо за те, що вона, як і всі інші учасники Екоцентру не стоять осторонь проблем сьогодення та активно залучають до своїх лав всіх охочих.
Приєднуймося до екоруху, адже саме від наших з вами подальших дій залежить майбутнє навколишнього світу не тільки в межах нашої країни, а й всього світу!

Бабич Евгенія

11.03.2016
annzo
1418
остання редакція 12.03.2016
annzo