logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Лекція для школярів "Шкода від паління. Обирай здровий спосіб життя"

ЕКО КНТЕУ

17 березня, в рамках консумерського фестивалю, представники ЕкоКлубу КНТЕУ відвідали гімназію № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького з метою проведення уроку для 6-го классу за темою "Небезпеки і наслідки куріння".
Урок був поділений на 6 блоків:
- Євгенія Бабич, голова групи студентів, що виступали перед учнями, розпочала урок з вітального слова, ознайомивши дітей із тематикою лекції та розкривши основні етапи подальшої роботи.
- Наступним блоком була огляд теми у ретроспективі. Учням розповіли історичні факти виникнення і розвитку куріння. Починаючи від Фараонів, їхніх кальянів, віком у 2 тисячи років, відкриття Христофором Колумбом Америки та процес розвитку пагубної звички в Україні.
- Після погляду у минуле, дітям представили соціальну статистику, пов'язану із курінням у світі та безпосередньо в Україні.

- Маючи розуміння про основні показники впливу тютюну на організм та історію його виникнення, учням висвітлили найголовніший блок - наслідки куріння. Розповідь про склад цигарки, хвороби, що вони викликають та фото-супровід змусив задуматись над цим питанням кожного.

- Останнім просвітницьким блоком була розповідь про рекламу тютюну, рівень впливу маркетингових ходів на підсвідомість споживачів.
- Завершенням уроку стала вікторина для учнів по отриманій інформації та роздача невеличких призів для уважних і кмітливих слухачів.
Як учні, так і представники ЕкоКлубу КНТЕУ залишились дуже задоволеними провеленням уроку та заряджені позитивними емоціями.
Дякуємо за таку можливість керівництво № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Шпита Олексій

17.03.2016
annzo
993
остання редакція 21.03.2016
annzo