Урочисте закриття VIIІ Консюмерського фестивалю "Час діяти!"

ЕКО ДТЕУ

28 березня 2016 року у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулось урочисте закриття VIIІ Консюмерського фестивалю "Час діяти!".
Під час проведення заходу було нагороджено всіх учасників всеукраїнського руху "Молодь за права споживачів!". В тому числі учасники Еко-клубу отримали подяки за активну участь у розвитку консумерського руху.
Крім учасників фестивалю на святі були присутні представники мереж, які плідно співпрацюють з університетом, серед яких були присутні представники "Фокстрот", "Фуршет".
Пам'ятними подарунками від ім'я керівників були нагороджені учасники спільних проектів, які проходили за межами КНТЕУ.
В якості зіркового гостя, вже не перший раз на урочистостях, було запрошено Костянтина Крубича, більш відомого, як "людина-якість", адже не один рік він був ведучим однієї з улюблених українських програм "Знак якості".

Цього року він не тільки завітав на закриття фестивалю, а й презентував свою книгу "Смачна крайна".
Скільки позитиву випромінює ця особистість. Після його влучних фраз та теплих розмов хочеться продовжувати рух захисту прав споживачів, адже він своїм власним прикладом розкривав всій країні "той бік" виробництва продуктів та боровся за права споживачів та справедливість.
Об'єднуймось!

Приєднуйтесь до всеукраїнського руху "Молодь за права споживачів!"
Разом ми зможемо змінити світ на краще!

Бабич Евгенія

28.03.2016