Спеціалізований курс французької мови з Жераром Бедуно

У рамках угоди про міжнародне співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом, Федерацією «Обміни Франція – Україна» та Асоціацією французької мови як іноземної Франція – Україна до КНТЕУ з двотижневим візитом завітав представник Асоціації французький викладач Жерар Бедуно, колишній директор (2001-2012 рр.) Міжнародного інституту банківської справи та фінансів Центрального банку Франції, який з 11 по 22 квітня викладатиме спеціалізований курс з французької економічної термінології для студентів Центру європейської освіти.

У рамках візиту відбулася змістовна бесіда пана Бедуно з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В.М. Саєм і директором Центру європейської освіти Т.П. Дупляк, на якій визначалися напрями поглиблення співпраці між університетом та Асоціацією щодо викладання спеціалізованих франкомовних курсів у КНТЕУ викладачами з Франції.

Федерація «Обміни Франція-Україна», що включає в себе 16 асоціацій, у тому числі Асоціацію французької мови як іноземної, надає допомогу українській молоді в галузі освіти. За два десятиліття плідної діяльності Федерація зробила значний внесок у розвиток українсько-французького діалогу, освітньо-наукового та  культурного співробітництва України та Франції.

14.04.2016
adv