logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Х Міжнародна спеціалізована виставка з квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики

ЕКО КНТЕУ

У рамках проведення у Києві 12-14 квітня Х Міжнародної спеціалізованої виставки з квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики, активісти ЕкоКНТЕУ охоче відвідали «квітковий» захід.
Взагалі, Flower Expo Ukraine була заснована в 2006 році компанією "Місто Мрії" під патронатом Союзу Українських Квіткарів.
Виставка має міцну позицію в якості одного з провідних заходів в секторі квітництва і садівництва в Східній Європі. Багато провідні вітчизняні та міжнародні компанії щорічно беруть участь в Flower Expo Ukraine. Відвідувачі виставки приїжджають з усіх областей України, а також з країн СНД.
Впродовж 3 днів у павільйонах та на демонстративних майданчиках було проведено презентації програм «Букет-портрет» у рамках соціального проекту «Квіти – енергія життя» за ініціативи Союзу Українських Квіткарів, майстер-класи голландських флористів, показ весільної флористики, презентація стабілізованих квітів і рослин, нагородження учасників конкурсу букетів «Трояндова імпровізація» тощо.
Оскільки в Україні почалась велика кількість реформ, змін до Конституції, які пов’язані з укладанням договору про асоціацію з ЄС та угоду про вільну торгівлю, такі заходи будуть сприяти поліпшенню інвестиційного бізнес клімату в Україні. 
Дякуємо за організацію виставки, та чудову можливість отримати актуальну інформацію про стан ринку та знайти партнерів у сфері садівництва та квітникарства в Україні!

Бабич Евгенія

14.04.2016
annzo
927
остання редакція 21.04.2016
annzo