logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Тренінг- семінар Жана Баха

ЕКО КНТЕУ

19 квітня, у Київському національному торговельно економічному університеті, німецький бізнесмен Жан Бах, провів тренінг-семінар для студентів 3 курсу. Він представляє в Україні німецьку фірму Kuttner, що займається модернізацією промислових виробництв у напрямку переробки відходів підприємств, альтернативне паливо. Представники еко-клубу прийняли участь у даному заході.

Тематикою виступу була профорієнтація студентів, а також презентація діяльності фірми Kuttner в Україні.

Спікер, Жан Бах, розповів про вимоги європейських фірм, щодо нових кадрів, важливість підготовки, навчання і зробив великий акцент на особливостях менталітету.

В Україні є велика кількість можливостей для інвесторів із-зі кордону, але саме наші громадяни, можуть відкрити їм ці можливості. Проблема на сьогоднішній день полягає у відношенні людей. Ми не маємо шукати вільне місце, ми маємо презентувати себе, пропонувати свої знання та можливості. Змінювати своє відношення, як у цій сфері, так і у всьому. Відголоски минулого, у вигляді мислення, діяльності і навіть обладнання, що використовується на підприємствах, значно сповільнює розвиток наших можливостей. Це і виступає бар’єрами для діяльності Kuttner в Україні. Через застарілість підприємств, бюрократичні тягарі, що тягнуться з минулого, непідготовленість кадрів, сповільнює процес переходу заводів до статусу “Екологічно безпечних”. “Більшість промислових споруд є справжніми музеями і робота із ними вимагає значно більших зусиль ніж очікувалося…” – так, Жан Бах, прокоментував сьогоднішній стан промислового сектору в Україні. Не дивлячись на це, німецькі спеціалісти продовжують свою діяльність з вдосконалення виробничих потужностей в Україні, задля покращення стану екології.

Еко клуб КНТЕУ дякує кафедрі Економіки і фінансів підприємства та пану Жан Баху, за організацію тренінг-семінар!

Шпита Олексій

19.04.2016
annzo
1464
остання редакція 21.04.2016