Успішні результати проходження інтенсивної підготовки з французької мови студентами та викладачами КНТЕУ

22 квітня 2016 року в Центрі європейської освіти відбулося вручення мовних сертифікатів студентам та викладачам університету, які пройшли двотижневий інтенсивний курс із спеціалізованої французької мови з представником Асоціації французької мови як іноземної Франція-Україна професором Жераром Бедуно.

У результаті навчання, яке відбулося у рамках угоди про міжнародне співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом, Федерацією «Обміни Франція – Україна» та Асоціацією французької мови як іноземної Франція – Україна, було вручено 31 мовний сертифікат, підписаний Ж. Бедуно та ректором КНТЕУ А. Мазаракі, серед яких 16 – за спеціальністю «Розмовна французька мова» та 15 за спеціальністю «Ділова французька мова».

На врученні був присутній проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В.М. Сай та директор Центру європейської освіти Т.П. Дупляк, які привітали студентів та викладачів університету з отриманням мовних сертифікатів та побажали їм подальших успіхів у вдосконаленні рівня знань іноземних мов.

21.04.2016
остання редакція 31.05.2016