День університету

ЕКО ДТЕУ

День університету

Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього свої світильники.
Т. Фулпер

Пройшли дні, тижні, місяці, минули роки з того далекого часу, коли ще у 1946 році володіння знаннями дало поштовх до заснування Київського філіалу Всесоюзного заочного інституту радянської торгівлі. А сьогодні, через 70 славетних років, вже Київський національний торговельно-економічний університет допомагає кожному запалювати світильники від безмежного полум’я мудрості поколінь.

В цей гарний суботній день, 28 травня 2016 року на території  Київського національного торговельно-економічного університету відбулась довгоочікувана подія – святкування 70-ї річниці його заснування.

Квести, вікторини, найрізноманітніші командні змагання – уся ця феєрія заходів, завдяки студентській участі та викладацькій підтримці втілилась в реальність. Не залишилось жодного вільного куточка, де б не відбувалось чергове дійство.

У різноманіття загальноуніверситетських заходів свій внесок зробив і Екологічний клуб КНТЕУ, провівши «екологічну монополію». Німецька гра «Keep Cool», на презентації якої попередньо був Еко-клуб, полягає в тому, що світ ділиться на 6 материків (6 команд), які прагнуть розвинути власну економіку, при цьому забезпечити збереження навколишнього середовища. Континенти сплачують податки від стихійних лих, переоснащують заводи на користь довкілля, домовляються між собою шляхом переговорів, щодо подальшої співпраці з приводу зменшення шкідливого виробництва і багато іншого, що залишається поза кадром.

У ході гри, кожна команда-учасник  випробувала свої сили, спробувала себе в бізнес-переговорах та вирішувала конфліктні ситуації, занурилась в англійську термінологію і просто добре провела час на свіжому повітрі. Разом ми зберегли світ, адже ми були єдині!

Єднайтесь та приєднуйтесь до нас, адже Київський національний торговельно-економічний університет – це золотий ключик до скарбу знань та самопізнання!

Бабич Евгенія

27.05.2016