Літнє мовне стажування студентів КНТЕУ у Великобританії

Студенти Київського національного торговельно-економічного університету Стрельніков Максим та Руда Олександра нещодавно повернулися з навчання в «Літній школі з вивчення англійської мови» Університету Центрального Ланкаширу (UCLan). Навчання організовано Центром європейської освіти в рамках угоди про співробітництво між КНТЕУ та UCLan (м. Престон, Великобританія).

Навчання проходило в групах, поділених за мовним рівнем від В1 до С1. По завершенні студенти отримали сертифікати, які засвідчують їх рівень володіння англійською мовою.

Навчання в «Літній школі з вивчення англійської мови» Університету Центрального Ланкаширу дає можливість студентам поглибити знання з англійської мови,  що є основною передумовою для подальшого навчання на англомовних магістерських програмах у КНТЕУ та за програмами подвійного дипломування в одному з 6 європейських ВНЗ – партнерів нашого університету.

Окрім безпосереднього вивчення англійської мови, студентам у другій половині дня пропонувалася культурна програма, яка дозволила поринути в історію та культуру Сполученого Королівства. Студенти відвідали з екскурсіями історичні пам’ятки та культурні місця Великобританії такі, як: Ліверпуль, Йорк, Манчестер, Лондон та ін.

28.08.2016
adv