Збори Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених

ЕКО ДТЕУ

Разом із усіма студентами КНТЕУ, до роботи повертається ЕкоКлуб.
5 вересня відбулося перше засідання Наукового товариства аспірантів, докторів та молодих вчених, до складу якого входить ЕкоКлуб. Разом із представниками Наукового товариства засідання відвідали представники керівництва університету, серед яких: проректори Притульска Наталія Володимирвна, Мельниченко Світлана Леонідівна та голова відділу дистанційного навчання Роганов Володимир Петрович.
Було розглянуто ряд питань пов'язаних із діяльністю товариства та його підрозділів, визначено план дій на найближчий час.
Особливу увагу було зосереджено на питання екології та подальшому розвитку діяльності ЕкоКлубу. Зокрема, Наталія Володимирівна, акцентувала увагу на досягненнях, що були здобуті у даному напрямку та говорила про необхідність поширення дії клубу, його політики, в межах нашого ВУЗу.

Олексій Шпита

ЕкоКлуб вітає всіх із початком навчального року та бажає сил і наснаги у подальшій роботі!

04.09.2016
annzo