Відбувся Другий Всеукраїнський з’їзд вищих навчальних закладів державної форми власності

9 вересня 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся Другий Всеукраїнський з’їзд вищих навчальних закладів державної форми власності.

На з’їзді були присутні 391 делегат із 232 ВНЗ України державної форми власності

Засідання Другого Всеукраїнського з’їзду вищих навчальних закладів державної форми власності відкрив Голова Оргкомітету Мазаракі Анатолій Антонович.

На початку засідання Віце-прем'єр-міністр з гуманітарних питань В'ячеслав Анатолійович Кириленко привітав учасників та наголосив: «Питання освіти для Уряду сьогодні є першочерговим. На шляху до євроінтеграції ми маємо говорити про свої здобутки та пам’ятати, що Україні є чим пишатися у сфері освіти».

Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр Володимирович Співаковський підкреслив: «На сьогоднішній день головне завдання, яке стоїть перед членами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти – повернути довіру суспільства до вищої освіти».

Володимир Віталійович Ковтунець, перший заступник Міністра освіти і науки України, вітаючи учасників з’їзду, сказав: «Маємо надію, що сьогоднішні вибори дозволять обрати саме таких фахівців, що стануть лідерами в процесі впровадження сучасних методик в українській системі освіти».

З'їзд обрав Президію у складі:

Мазаракі Анатолій Антонович головуючий на З'їзді, голова Оргкомітету З'їзду, ректор Київського національного торговельно-економічного університету;

Губерський Леонід Васильович заступник головуючого, президент Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

Комаров В’ячеслав Васильович заступник головуючого, заступник голови Оргкомітету З'їзду, проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;

Романчук Василь Прокопович – директор Рівненського коледжу економіки та бізнесу;

Притульська Наталія Володимирівна  секретар Оргкомітету, перший проректор Київського національного торговельно-економічного університету.

Делегати відкритим голосуванням обрали робочі органи З'їзду: Секретаріат, Мандатну та Лічильну комісії.

У результаті голосування серед 11 претендентів до складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти обрано:

• Гурака Руслана Васильовича  – 220 голосів;
  • Бондарчука Сергія Миколайовича – 183 голоси.

Протокол засідання лічильної комісії.

Рішення Другого Всеукраїнського з’їзду вищих навчальних закладів державної форми власності.

Вітаємо новообраних членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Лист-подяка за організацію і проведення ІІ Всеукраїнського з'їзду вищих навчальних закладів державної форми власності:

Голови Ради ректорів Харківської області, ректора Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна В.Бакірова

09.09.2016
adv