Мрія кожного: здобути нові компетенції та практичні навички ТОВ «Львівська Майстерня Шоколаду»

19 вересня 2016 року з ініціативи кафедри менеджменту відбулося виїзне заняття до ТОВ «Львівська Майстерня Шоколаду».

Студенти 1-го курсу освітнього рівня «магістр» мали змогу на прикладі реального підприємства здобути нові компетенції та практичні навички з циклу проектного управління.

ТОВ «Львівська Майстерня Шоколаду» – кращий приклад бізнес-проекту, історія якого розпочалась у 2009 р. від проектної концепції, кропіткої роботи й подолання труднощів до сталого розвитку бізнесу та виходу на європейський ринок. У цілому, проект «шоколадний франчайзинг» охопив усі регіони України та міста Польщі, Угорщини, Чехії. Студенти виявили значний інтерес до розвитку бізнес-процесів компанії, її корпоративної культури, роботи команди професіоналів, соціальних проектів.

Окрім вдалого досвіду з управління бізнес-проектами, ТОВ «Львівська Майстерня Шоколаду» подарувала піднесений, шоколадний настрій, ванільні хмаринки щастя й смачні подарунки. Студенти мали змогу відчути себе справжніми героями шоколадного дійства. Для перевтілення кожен учасник отримав форму шоколатьє та всі необхідні атрибути для приготування шоколадних шедеврів власноруч. А ще, дізнались історію виникнення шоколаду, цікаві факти про споживання та роботу із шоколадом, а також безліч корисних порад від професійного шоколатьє. Було смачно й шоколадно!

Дякуємо ТОВ «Львівська Майстерня Шоколаду»!

19.09.2016
adv