Круглий стіл “Вплив глобалізації на розвиток науки”

ЕКО ДТЕУ

18 жовтня в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулося засідання круглого столу "Вплив глобалізації на розвиток науки". Учасників круглого столу привітала д. е. н., проф., проректор КНТЕУ Світлана Володимирівна Мельниченко, побажавши ефективної роботи і нових наукових досягнень. В роботі круглого столу взяли також участь викладачі кафедри фінансового аудиту В.Г. Барановська та О.В. Комірна. На засіданні були розглянуті наступні питання:
1. Наукова доповідь на тему: “Глобалізація як визначальний фактор розвитку науки” (Інформація голови Наукового товариства КНТЕУ Баранюка Ю.Р.);
2. Наукова доповідь на тему: “Наука як трамплін в успішне майбутнє” (Інформація голови СНК "Start in science" Карпенко О.О.);
3. Наукова доповідь на тему: “Формування системи екосвідомісті в Україні” (Інформація заступника голови Наукового товариства КНТЕУ Бабич Є.І.);
4. Презентація Вісника Наукового товариства Vivat Academia (Інформація голови інформаційного сектору Наукового товариства КНТЕУ Яремича В.Р.).
Також завітав на засідання круглого столу голова Наукового студентського товариства Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана Олександр Рудницький, який поділився досвідом їхньої роботи.
За результатами засідання було досягнуто домовленості про спільні в подальшому наукові проекти між Науковими товариствами КНТЕУ і КНЕУ.

18.10.2016
annzo