IV Спеціалізована виставка «Екологія підприємства»

ЕКО ДТЕУ

8-10 листопада 2016 року на  території Міжнародного виставкового центру відбулась IV Спеціалізована виставка «Екологія підприємства».

Основна мета виставки: впровадження новітніх науково-технічних природоохоронних досягнень на виробництві з метою забезпечення екологічної безпеки навколишнього природного середовища.

Організатором спеціалізованої виставки є ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України.

На виставку було запрошено промислові та комерційні підприємства різних сфер діяльності, для того, щоб поділитися своїми досягненнями і представити продукцію, за такими тематичними напрямками:

- Екологічний моніторинг і методики оцінки забруднення навколишнього природного середовища

- Системи очищення промислових викидів в повітря

- Поводження з твердими промисловими відходами та їх утилізація (технології, техніка та обладнання)

- Переробка та утилізація відходів полімерів і ГТВ (техніка та обладнання)

- Методи очищення і відновлення ґрунтів

- Технології звукоізоляції, боротьба з шумом і вібрацією

- Контроль за електромагнітними і радіаційними випромінюваннями

- Поводження з токсичними і радіологічними відходами

- Екологічно безпечні технології та виробництва

- екотранспорт

Активісти Еко клубу КНТЕУ прийняли участь у багаточисленних заходах виставки, а також долучилися до акції з безкоштовного збору відпрацьованих люмінесцентних ламп і батарейок «# Здай лампу!». Дана акція була проведена ТОВ «Міжнародний виставковий центр» спільно з компанією «Екологічні інвестиції» з метою підвищення рівня обізнаності громадян у сфері екологічної безпеки.

Евгенія Бабич

10.11.2016