Черговий етап проведення акції по утилізації батарейок

ЕКО ДТЕУ

7 жовтня 2016 року в стінах КНТЕУ був проведений черговий етап акції по утилізації використаних батарейок.

Однією з найбільших екологічних проблем є зростання обсягів використаної електроніки та супутнього обладнання, серед яких особливу загрозу становлять відпрацьовані батарейки.

Батарейки – це хімічні джерела струму, елементи яких вступають у реакцію, що під дією заряду перетворюється на електричну енергію. Ці елементи є токсичними та небезпечними, оскільки містять:

- свинець (накопичується в нирках, спричинює нервові розлади, захворювання мозку);

- кадмій (є токсичним для легенів та нирок);

- ртуть (послаблює зір, слух, призводить до захворювань органів дихання, рухового апарату);

- нікель і цинк (спричинюють дерматити);

- луги (зумовлюють опіки слизових оболонок і шкіри).

ЕкоКлуб нагадує, що в головному корпусі університету вже декілька років знаходиться скринька для утилізації батарейок, і кожен бажаючий може використати її задля збереження навколишнього середовища та власного здоров'я.

Також, активісти ЕкоКНТЕУ для зручності киян та всіх бажаючих нагадують адреси інших пунктів приймання батарейок в м. Києві:

1.кафе мережі EcoBuffet:
– Володимирська, 69 (метро «Льва Толстого»);
– Московський проспект, 23-Г (метро «Петрівка»);
– Васильківська, 28 (метро «Васильківська»);
2. вул. Митрополита В. Липківського , 35 , Мінприроди України;
3. вул. Лейпцизька , 15 , офіс МТС;
4. пр. Перемоги 49/2 , офіс МТС;
5. вул. Луначарського , 10 , магазин МТС;
6. вул. Хрещатик , 15 , магазин МТС;
7. вул. Кутузова , 2 , магазин МТС.

07.10.2016
annzo