Початок власного бізнесу - поради від професіонала

2 листопада 2016 року в КНТЕУ для магістрантів 1-го та 2-го курсів ФЕМП була проведена лекція генерального директора консорціуму «Інноваційно-Технологічна Група (ІТГ)», професора, академіка Української академії наук, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки Немчина Олександра Федоровича на тему "Старт стартапу (початок власного бізнесу)".

Під час дискусії студенти обговорювали питання: "Чи можливо заробити в умовах України (і як?) один мільйон доларів у новому Start Up протягом 1-2 років, не маючи жодної копійки власного капіталу?". Лейтмотив зустрічі – попит на молодих фахівців, що володіють бізнес-знаннями, отриманими в КНТЕУ, та мають можливості їх успішного практичного застосування з врахуванням формули успішного бізнесу: Цікаво-Унікально-Діловито-Актуально. Важливо зазначити, що студенти не лише отримали практичні рекомендації щодо створення власного бізнесу на основі креативних ідей, але й запрошення взяти участь у створенні 10 стартап-компаній.

01.11.2016
redactor