Комунікації в організації: від нюансів до ефективності

18 листопада 2016 року на базі кафедри менеджменту в рамках дисципліни «Менеджмент» для студентів III курсу факультету ФМТП та ФЕМП було проведено лекцію керуючим партнером Першої Будівельної Групи України Абрамовим Дмитром Олександровичем. Темою лекції було обрано «Комунікації в організації».

Обрана тема викликала неабиякий інтерес у молодих та наполегливих до практичного застосування знань майбутніх менеджерів.
Дмитро Олександрович поділився зі студентами досвідом налагодження комунікативного процесу в Першій Будівельній Групі та ключовими відмінностями внутрішніх і зовнішніх комунікацій на будівельному ринку України.

У зустрічі взяла участь доцент кафедри менеджменту В.В. Хмурова.

Студенти висловили щиру подяку Дмитру Абрамову за цінні поради та настанови, викладачам та керівництву кафедри менеджменту за організовану зустріч із представником бізнесу, а також висловили побажання зустрітися ще раз.

18.11.2016
остання редакція 17.01.2017