Конференція "Зробимо Україну чистішою разом"

ЕКО ДТЕУ

З кожним роком, екологічна ситуація на нашій планеті стрімко погіршується. Тому, з метою покращення екологічної ситуації у м. Київ та у всій країні, прагнення до розбудови екологічного сектору, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, громадська організація «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World», Київським Молодіжним Центром 9-11 грудня 2016 року в м. Київ, провела ІІ Міжнародну конференцію «Let’s Do It! Країн учасниць Східної співдружності»

У Конференції взяли участь 130 екологічних лідерів національних соціальних екологічних проектів з країн: України, Росії, Азербайджані, Молдови, Білорусі, Естонії. Основна мета учасників конференції - обмін досвідом та стратегічна розробка плану дій Let's Do It! щодо поводження з відходами та активізації молоді в країнах учасницях на 2017-2018 роки.

Серед спікерів, були представники сектору підприємців, громадських організацій та акьивісти, що проводили просвітницькі чемінари. В ході виступів та обговорень, було розглянуто питання розвитку міжнародних зв'язків між організаціями та рухами, їхньої соціальної відповідальності у сфері екології, реалізації екологічних проектів, як особистого споживання, так і масштабах підприємств, міст та держави.
Крім цього, відбулася презентація мобільного додатку від компанії "GO it", спрямованого на розвиток взаємодії громадських організацій.
ЕкоКлуб КНТЕУ висловлює вдячність організаторам даного заходу та керівництву Київської державної міської адміністрації за проведення конференції.

annzo
1936