Коворкінг «Платформа» - неформальний офіс для спільної роботи

12 грудня 2016 року для студентів 2 курсу 9 групи ФТМ відбулося виїзне заняття з дисципліни «Теорія организації» в коворкінг-центрі на арт-заводі «Платформа» за сприянням засновниці центру Катерини Горіної і кафедри менеджменту (викладач – Ірина Совершенна).

Коворкінг є яскравим прикладом самоорганізації молодих підприємців, неформальним креативним офісом для спільної роботи, продуктом економіки знань, що відповідає потребам нового часу й зміненим практикам роботи.

Студентів люб`язно зустріла і провела для них екскурсію адміністратор (Hub Manager) Дар’я Левчук. Студенти мали змогу побачити все на власні очі, почути цікаву історію створення і розвитку організації, задати запитання й отримати на них вичерпні відповіді. Студентів цікавило працевлаштування, стартапи в галузі реклами й дизайну, які виникли серед учасників коворкінгу. Студентів пригостили кавою з печивом і запросили на лекцію відомого маркетолога-практика, яка відбудеться в коворкінгу незабаром.

12.12.2016
redactor