University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Центр європейської освіти

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt
Університет прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт, м. Вюрцбург

Університет прикладних наук Вюрцбурґ-Швайнфурт (FHWS) заснований у 1971 році в Баварії. Знаходиться у двох містах — Вюрцбурґу і Швайнфурті.

Університет Вюрцбург-Швайнфурт нараховує 9102 студентів, 202 професори та є четвертим за розміром університетом прикладних наук у Баварії. Всього в структурі університету налічується десять факультетів, які пропонують понад 40 бакалаврських та магістерських програм у галузях STEM (наука, технології, інженерія, математика), візуальний дизайн, соціальні науки, мова та економіка / управління бізнесом. Шість з них розташовані лише у місті Вюрцбург, три з них - лише у місті Швайнфурт. Факультет прикладних природничих та гуманітарних наук представлений на обох навчальних локаціях.

Основною мовою навчання є німецька, але багато програм викладаються англійською мовою – спеціальності, які викладаються двома мовами також збільшують популярність університету серед іноземних абітурієнтів. Крім того, іноземні студенти можуть відвідувати безкоштовні курси німецької мови протягом усього часу навчання.

Опис програми навчання в рамках студентського обміну для студентів ДТЕУ/КНТЕУ

Навчальна програма: бакаврська.

Термін навчання: 1 семестр (5 місяців).

Форма навчання: студентський обмін.

Мова навчання: німецька або англійська.

Вимоги до студентів:

• 2-3 роки навчання в ДТЕУ/КНТЕУ;
  • знання англійської або німецької мови на рівні В2, підтверджені відповідним сертифікатом;
  • подання факультету за підписом декана та голови РСС;
  • резюме;
  • мотиваційний лист.

Додаткова інформація надана в Study guide  німецькою мовою.

Офіційний сайт: https://www.fhws.de/

23.12.2016