logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Всесвітній день водних угідь

ЕКО КНТЕУ

Щорічно 2 лютого урочисто відзначають Міжнародний День водних угідь.

В Україні, 2 лютого 2017 року з нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь у Мінприроди відбулось урочисте засідання Координаційної ради з питань збереження, збалансованого використання та відновлення водно-болотних угідь України. 

Під час засідання, яке відбулось за участі заступника міністра із питань європейської інтеграції Миколи Кузьо, природоохоронців, директорів НПП, на територіях, яких розташовані Рамсарські угіддя, науковців буде обговорено стан виконання Національної стратегії збереження водно-болотних угідь. 
Ця подія покликана привернути увагу громадськості і урядів різних країн світу до цінності водно-болотних угідь для підтримання стійкого розвитку нашої планети. Конвенція про водно-болотні угіддя, які мають міжнародне значення в першу чергу в якості середовища проживання водоплавних птахів, була підписана 2 лютого 1971 р. В місті Рамсаре (Іран), і з тих часів носить назву Рамсарської конвенції. 
День її підписання в 1997 р. був об’явлений Всесвітнім днем водно-болотних угідь. Головною ціллю конвенції є збереження і раціональне використання водно-болотних угідь як засіб досягнення стійкого розвитку в усьому світі.
Активісти ЕкоКлубу звертають увагу на важливість раціонального використання водних угідь та закликає не лишатись осторонь важливих проблем сьогодення!

Євгенія Бабич

02.02.2017
annzo
972
остання редакція 01.03.2017
annzo