Лекція Міністра-Радника Посольства Японії в Україні

7 березня 2017 року в КНТЕУ відбулася лекція Міністра-Радника Посольства Японії в Україні Мічіо Харади (Michio Harada) на тему "Japan Today and Japan-Ukrainian Relations" у рамках реалізації освітньо-професійних програм підготовки здобувачів освітнього ступеня «магістр» англійською мовою викладання.

Лекція була присвячена сучасному стану економіки Японії та розвитку українсько-японських відносин. Студенти із зацікавленістю слухали лектора та наприкінці обговорювали питання щодо перспектив співпраці між Україною та Японією в економічних, політичних, культурних та інших сферах. Після лекції відбулася зустріч пана Харади та проректора з наукової роботи Мельниченко Світлани Володимирівни.

Дякуємо пану М. Хараді за змістовну і насичену лекцію, чекаємо нових зустрічей!

07.03.2017
redactor