День гостинності КНТЕУ в школі № 254

15 березня 2017 року в спеціалізованій середній школі з поглибленим вивченням іноземних мов № 254 відбувся День гостинності КНТЕУ.

На заході доцент кафедри менеджменту Волобуєв М.І. розповів школярам про можливості отримання однієї з кращих вищих освіт в Україні завдяки КНТЕУ. Учнів 10 класу цікавило багато питань: "Чи є можливість підготуватися до ЗНО? Наскільки реально вступити на навчання на бюджетну форму? Наскільки високий рейтинг КНТЕУ серед вузів, що надають економічну освіту в Україні?".

Зустріч пройшла в атмосфері взаємної зацікавленості та домовленості про подальші взаємовідносини.

redactor
остання редакція 20.03.2017