logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Консюмерський фестиваль. Тематична лекція для школярів

ЕКО КНТЕУ

 

  9 березня 2017 року, у рамках ІХ Консюмерського фестивалю, представники ЕкоКлубу КНТЕУ завітали до спеціалізованої школи художньо-естетичного циклу №302, та провели лекцію для учнів 7 та 8 класів. Було розглянуто питання захисту прав споживачів та здорового образу життя.

  Лекція поділялась на 3 секції:

1) Було представлено університет і ознайомлено учнів та викладачів із метою проведення Консумерського фестивалю.

2) Зосередження на питаннях здорового харчування, важливості дотримання раціону та закріплення цього, за рахунок спорту.

3) Шкідливі звички - паління та алкоголь. Небезпеки від цигарок та новітніх трендів, у цій сфері.

  Проведення просвітницької діяльності для учнів шкіл, є важливою складовою для нашого розвитку. У багатьох, вік останніх 3-4 класів у школі, визначає багато у майбутньому. Крім того, що формується світогляд, організми дітей, знаходяться у перехідному, найбільш вразливому, стані, тому закладання фундаменту здорового образу життя (як прийнято називати його ЗОЖ) є найбільш доцільним. Викладачі у школі, соціальні робітники проводять лекції, виступи за цією ж тематикою, але шанс їхніх однолітків (що старше за них на 5-7 років) більший ніж у інших. Скільки б років нам не було, необхідно розуміти, що діти – це наше майбутнє, і саме в наших руках те, що спрямовує їхнє майбутнє, їхній світогляд та розуміння навколишнього світу.

  ЕкоКлуб КНТЕУ дякує викладачам та керівництву СШ №302, зокрема, директору школи Старову Степану Федоровичу, за співробітництво та можливість проведення даного заходу. Не забувайте, що стан навколишнього світу та майбутнє у наших руках.

17.03.2017
438727
861
остання редакція 08.04.2017
438727