Студенти КНТЕУ посіли призові місця на олімпіаді з економіки підприємства

29-31 березня 2017 року студентки 4 курсу ФЕМП 11 групи Василенко Анастасія та Белінська Стефанія взяли участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Економіка підприємства", що проходив у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (м. Дніпро).

За результатами виконаних завдань, студентка Василенко Анастасія посіла ІІ місце серед 80 студентів із 17 міст України, які представляли 46 ВНЗ. Белінська Стефанія отримала грамоту за високі результати.

У жюрі олімпіади плідно працювала доцент кафедри економіки та фінансів Трубей Оксана Миколаївна.

ВІтаємо переможниць та бажаємо подальших успіхів та нових досягнень!

30.03.2017
adv