Представники КНТЕУ на міжнародній виставці: RETAIL&DEVELOPMENT BUSINESS EXPO - 2017

6-7 квітня 2017 року в Національному спорткомплексі «Олімпійський» викладачі кафедри менеджменту Білявська Ю.В. і Микитенко Н.В. відвідали виставку RETAIL&DEVELOPMENT BUSINESS EXPO – 2017.

На RETAIL&DEVELOPMENTBUSINESSEXPO – 2017 було представлено понад 100 проектів з усіх сфер бізнесу, що стосуються роздрібної торгівлі: девелоперські та брокерські компанії, консультанти і підприємства b2b. Представники компаній презентували свої діючі та майбутні проекти, ділилися планами щодо розвитку ТРЦ, обговорювали інноваційні методи залучення відвідувачів і підвищення конверсії, співпраці з орендарями.

RETAIL&DEVELOPMENT BUSINESS EXPO – 2017 відбувався у двох форматах: крім експозони, паралельно з виставкою пройшли конференції за участю провідних фахівців сфери роздрібної торгівлі та торговельної нерухомості. На цих конференціях було презентовано кейси від найуспішніших українських і зарубіжних рітейл-компаній, озвучені актуальні проблеми та обговорені шляхи їх вирішення, визначені ключові тенденції та прогнози на найближчі роки.

Викладачі кафедри менеджменту висловлюють щиру вдячність адміністрації університету за надану можливість відвідати першу в Україні Міжнародну спеціалізовану виставку індустрії рітейлу та девелопменту.

07.04.2017
остання редакція 10.04.2017