Всесвітній день здоров'я. Тематична лекція для школярів

ЕКО ДТЕУ

З нагоди всесвітнього дня здоров'я, ЕкоКлуб КНТЕУ провів тематичну лекцію для школярів 7 класу у гімназії №39 ім. гетьмана Богдана Хмельницького, у місті Києві.

Активісти ЕкоКлубу розповіли про важливість дотримання раціонального харчування, про шкоду, яку завдає фаст-фуд та куріння. На сьогоднішній день, це є дуже актуальним питанням і найбільш вразливими є саме діти шкільного віку, через різномаїття шкідливої їжі, її постійної реклами та доступності за ціною.

Окремим питання, було винесено екологію. Вона так само, як і харчування, є важливою складовою здоров'я людини, адже це показник стану навколишнього середовища. Необхідно розуміти, що це залежить від нас, і тому змінюючи себе, ми змінюємось самі.

ЕкоКлуб КНТЕУ дякує адміністрації школи, за можливість проведення заходу та закликає всіх дбати просто своє здоров'я!

13.04.2017
остання редакція 31.05.2017