Фінал конкурсу «Crazy Projects Boom»

19 квітня 2017 року з ініціативи кафедри менеджменту та студентського наукового гуртка «Project Management Studio» відбувся фінал конкурсу «Crazy Projects Boom».

У конкурсі взяло участь 8 студентських команд 3-5 курсів. Палітра представлених проектів була доволі різноманітною: від відкриття піцерії та кафе солодких мрій до розробки інноваційних антивірусних програм та відкриття консалтингового центру КНТЕУ.

Вітаємо фіналістів та переможців конкурсу, які продемонстрували непересічні знання та навички з проектного менеджменту, оригінальність думок та сміливість бізнес-ідей. Бажаємо успіхів та творчого натхнення в подальших проектах.

До зустрічі в «Project Management Studio»!

redactor
остання редакція 04.07.2017