Керуючий співвласник "Першої будівельної компанії" розповів студентам про сучасні методи мотивації персоналу

20 квітня 2017 року для студентів ФФБС ІІ курсу гр. 2-9 в рамках вивчення дисципліни «Менеджмент» було проведено лекцію керуючим співвласником «Першої будівельної компанії» Абрамовим Дмитром Олександровичем.

Темою доповіді було обрано «Сучасні методи мотивації персоналу». В умовах, що склалися в Україні на нинішньому етапі її розвитку, проблема мотивації особистості набула важливого значення, оскільки вирішення задач, які стоять перед суспільством, можливе лише за умови створення належної мотиваційної основи, здатної спонукати персонал підприємств до ефективної діяльності.

Мова йшла про застосування таких форм і методів стимулювання особистості, які б сприяли високій результативності її роботи. Основними задачами мотивації праці на вітчизняних підприємствах було визначено:

• формування в кожного співробітника розуміння сутності і значення мотивації в процесі праці;
  • навчання персоналу і керівного складу психологічним основам спілкування у фірмі;
  • формування в кожного керівника демократичних підходів до керування персоналом із використанням сучасних методів мотивації.

Також під час лекції було визначено особливості розвитку будівельного ринку України.

Студенти мали можливість отримати відповіді на всі запитання, що в них виникали під час лекції.

1965
остання редакція 04.07.2017