Знайти роботу своєї мрії: секрети від експертів «Нестле Україна» та рекрутингової агенції «Personnel»

24 квітня 2017 року в рамках проекту «Майстерня професійного зростання» відбувся тренінг від компанії ТОВ "Нестле Україна" та рекрутингової агенції «Personnel» на тему "Як знайти роботу своєї мрії".

Під час тренінгу студенти дізналися як складати ефективне резюме, правильно підготуватися до співбесіди, грамотно використовувати соціальні мережі та інші ресурси для пошуку цікавої роботи, розпізнавати сумнівних роботодавців.

Студенти мали можливість пройти практичний майстер-клас із розміщення резюме в Linkedin та ознайомилися зі способами його використання для успішного пошуку роботи і побудови кар’єри.

Практики рекрутингової агенції «Personnel» також презентували актуальні вакансії для студентів у власному офісі та запросили їх на роботу.

redactor
остання редакція 04.07.2017