Презентація програми стажування: як стати новим поколінням Vega

25 квітня 2017 року в кафе "Венеція" відбулася презентація програми стажування телекомунікаційної групи Vega для студентів КНТЕУ.

Програма «Нове покоління Vega» – це можливість для випускника або студента останнього курсу отримати не лише практичні навички, але і перше робоче місце. Представники компанії Vegа розповіли про основні етапи стажування та підрозділи, у яких можна його проходити.

Цікавими та корисними виявилися зауваження експертів щодо ефективної моделі поведінки на співбесіді та «правильних» відповідей на складні питання HR-менеджерів.

Якщо ти хочеш отримати роботу в провідного телеком-оператора, маєш можливість працювати в офісі не менше 20 годин на тиждень протягом 3-х місяців, а також готовий стати новим поколінням Vega, щоб зробити компанію кращою – заповнюй анкету та приходь в офіс компанії Vega.

Стати учасником програми «Нове покоління Vega»

25.04.2017
redactor