Олімпіада зі спеціальності «Менеджмент інноваційної діяльності»

20 та 21 квітня 2017 року в стінах Одеського національного економічного університету відбулася олімпіада зі спеціальності «Менеджмент інноваційної діяльності». Котрий рік поспіль цей захід є показником не тільки відмінних знань студентів, а і єдності та дружніх зв’язків між університетами України.

В напруженій боротьбі були визначені переможці. Серед них виявилася і наша студентка магістеріуму Овчарук Олена Олександрівна, що посіла 3 місце.

redactor
1947