Угода з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу КМДА

27 травня 2017 року підписано угоду про співпрацю між Київським національним торговельно-економічним університетом і Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Метою такої співпраці є розвиток освітньої, наукової, науково-технічної сфер, збалансована підготовка фахівців з вищою освітою з урахуванням потреб ринку праці, реалізація освітньої програми за спеціальністю «Право» під час підготовки студентів у КНТЕУ.

27.05.2017
остання редакція 28.08.2017