logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

День університету

ЕКО КНТЕУ

 

27 травня відбулося щорічне святкування дня університетуї. Святкування, що тривали від самого ранку до заходу сонця, були насичені різноманіттям діяльності. Запрошені гості, випускники минулих років та дійсний склад університету мали змогу прийняти участь у квестах та конкурсах, що були організовані активами студентів, насолодитися смаколиками на свіжому повітрі, подивитися концерт найкращих виконавців університету та здійснити знайомство із життям КНТЕУ із середини.
 Цього річні заходи ЕкоКлубу привернули увагу всіх поціновувачів автомобілів. Паралельно із іншими заходами відбулася презентація нових Електрокарів від компанії "BMW", що дивували своїми інноваціями. Стильний дизайн та високий рівень технологічності не залишив осторонь жодного з відвідувачів даної презентації.
 Разом із цим, відбулося вже традиційне проведення Екологічної гри "Keep Cool", де кожен бажаючий міг прийняти участь у реалізації світовою політики щодо збереження навколишнього середовища.
 ЕкоКлуб висловлює вдячність компанії "BMW" за презентацію та всім, хто приймали участь у проведених заходах, а також вітає із днем народження КНТЕУ!!!

31.05.2017
438727
881
остання редакція 01.06.2017
438727