Viva EcoAwards

ЕКО ДТЕУ

14 червня журнал Viva! разом із природньою водою ТМ "Моршинська" ініціював новий всеукраїнський проект. Вперше в Україні було вручено Національну екопремію "Viva, Morshinska! ECO AWARDS"

Серед всіх нагород, було представлено 9 номінацій: "Еко-селебріті", "Еко-готель", "Еко-туризм", "Еко-освіта", "Еко-блогер", "Еко-food".

В рамках цього проекту ЕкоКлуб Київського національного торговельно-економічного університету отримав престижну нагороду за активне впровадження екологічного руху в категорії "Еко-освіта".

Унікальна в своєму роді перша екологічна премія була присвячена запуску нової преміальної скляної бутилки "Моршинської".

Хедлайнером заходу виступила Юлія Саніна (вокаліст гурту "The Hardkiss"). В якості гостей на заході з'явились суддя із "Мастер Шеф" Тетяна Литвинова, тренер із "Зважених і щасливих" Аніта Луценко, співак Влад Дарвін, ведучий телеканалу "1+1" Анатолій Анатоліч та багато інших.

Яскравий захід супроводжувався чудовою музикою, в той час як всі гості могли пройти зелені доріжці.

ЕкоКлуб КНТЕУ висловлює вдячність організаторам цього чудового екологічного заходу та сподіваємось на  подальшу плідну співпрацю!

Бабич Євгенія

17.06.2017