logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Відкриття тренінгу в рамках виконання проекту ERASMUS+

Загальна інформація

04 липня 2017 року відбулося відкриття тренінгу з питань запровадження та реалізації зовнішніх та внутрішніх процедур забезпечення якості третього рівня вищої освіти в рамках виконання проекту ERASMUS+ 574273-EPP-1-2016-1-AM-EPPKA2-CBHE-SP “Стимулювання інтернаціоналізації досліджень шляхом запровадження системи забезпечення якості третього рівня вищої освіти у відповідності до європейських вимог”, який проходив з 4 по 6 липня в КНТЕУ.

Важливою ознакою цього проекту, який об’єднує представників із 7-ми країн, є участь у ньому, окрім 13-ти вишів, міністерств освіти та державних структур, які опікуються атестацією акредитації з Вірменії, Іспанії, Казахстану, Монголії, Польщі, Франції та України.

На відкритті події присутніх привітали перший проректор Київського національного торговельно-економічного університету Н. Притульська, керівник національного Еразмус+ офісу в Україні С. Шитікова, директор європейського та міжнародного відділу Вищої ради оцінки досліджень та вищої освіти (Франція) Ф. Перно. На відкритті також були присутні дипломати посольств Франції та Казахстану.

У першій частині засідання відбулися презентації представників Монголії та України. У другій частині – презентації представників Вірменії та Казахстану. Згодом представники Вищої ради оцінки досліджень та вищої освіти (Франція) представили доповіді: «Забезпечення якості, термінологія та методологія», «Болонський процес як початковий етап докторантури та забезпечення якості освіти в Європі», а також спільно з представниками інших французьких закладів зробили презентацію французької системи забезпечення якості. У процесі доповідей та після їх завершення розвернулися жваві дискусії, зокрема з представниками національних агентств акредитації та ліцензування всіх країн учасників тренінгу.

04.07.2017
redactor
1857
остання редакція 29.09.2017
redactor