logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Другий день тренінгу в рамках виконання проекту ERASMUS+

Загальна інформація

05 липня 2017 року пройшов другий день тренінгу з питань запровадження та реалізації зовнішніх та внутрішніх процедур забезпечення якості третього рівня вищої освіти в рамках виконання проекту ERASMUS+ 574273-EPP-1-2016-1-AM-EPPKA2-CBHE-SP “Стимулювання інтернаціоналізації досліджень шляхом запровадження системи забезпечення якості третього рівня вищої освіти у відповідності до європейських вимог”.

На ранковій сесії учасники тренінгу познайомилися з презентаціями колег, що висвітлювали дію іспанської, польської та французької систем докторантської освіти та забезпечення якості.

У післяобідній частині відбулись перші два воркшопи «Виклики та рішення» (по 2 підгрупи). Після кожної презентації та воркшопу відбулися активні дискусії. Адже поєднання в одному проекті не тільки безпосередніх виконавців непростих завдань забезпечення європейської якості третього рівня вищої освіти, а й компетентних представників урядових та регулюючих структур, дозволяє продуктивно обмінятися інформацією, ідеями і разом сконцентруватись на пошуку оптимальних рішень у сфері забезпечення якості третього рівня освіти.

05.07.2017
redactor
1826
остання редакція 29.09.2017
redactor