logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Завершився тренінг у рамках виконання проекту ERASMUS+

Загальна інформація

6 липня 2017 року пройшов третій, заключний день тренінгу з питань запровадження та реалізації зовнішніх та внутрішніх процедур забезпечення якості третього рівня вищої освіти в рамках виконання проекту ERASMUS+ 574273-EPP-1-2016-1-AM-EPPKA2-CBHE-SP “Стимулювання інтернаціоналізації досліджень шляхом запровадження системи забезпечення якості третього рівня вищої освіти у відповідності до європейських вимог”.

У ранковій частині відбулися 2 воркшопи «Виклики та рішення». Після перерви учасники підбили висновки та виказали свої думки щодо тренінгу загалом. Після цього мала місце зустріч щодо організації наступної координаційної зустрічі в місті Алькала (Іспанія), наступних кроків та строків проекту, фінансових операційних проблем.

Тренінг забезпечив ефективний обмін досвідом у сфері забезпечення якості підготовки докторів філософії між учасниками. За його результатами та на основі напрацьованих звітів про зміст та форми підготовки докторів філософії прийнято рішення розробити пакет навчальних матеріалів та розповсюдити його як між учасниками виконавчого консорціуму, так і поміж усіма зацікавленими інституціями в семи країнах-учасницях проекту.

06.07.2017
redactor
1790
остання редакція 29.09.2017
redactor