Зустріч кандидата на посаду ректора КНТЕУ з трудовим колективом університету та студентством.

1 вересня 2017 року, напередодні виборів ректора, відбулася зустріч кандидата на посаду ректора КНТЕУ А.А. Мазаракі з трудовим колективом університету та студентством.

У своїй передвиборчій презентації Анатолій Антонович представив підсумки вступної кампанії 2017 року, її позитивну динаміку, реконструкцію та модернізацію матеріально-технічної бази – навчальних корпусів, гуртожитків, лабораторій, залів для тренувань. Детально розповів про зміни, що відбуваються у навчальному процесі, на кафедрах, пропозиції студентів, із якими Анатолій Антонович активно та завжди з інтересом спілкується.

Закінчуючи свою промову, Анатолій Антонович зазначив: «Про свій рідний університет я можу говорити ще дуже довго. Цього року виповнюється 50 років, як я вперше переступив його поріг. А робота, якій я присвятив більшу частину свого життя, це вже не просто робота - це доля».

adv
остання редакція 04.09.2017