Урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня юриста України

11 жовтня правознавці ФМТП відзначають День юриста України.

Це професійне свято всіх, хто пов’язаний із захистом прав і свобод громадян України. На сьогоднішній день ця професія важлива для утвердження демократичних цінностей в суспільстві, принципу верховенства права, для захисту інтересів кожної людини та підвищення загального рівня правової свідомості в країні.

Сьогодні юристи працюють абсолютно у всіх сферах діяльності людини. Вони захищають права усіх верств населення.

Саме тому, таке свято, як День юриста – прекрасний привід, щоб привітати всіх знайомих правників із професійним святом.

Чекаємо вас 11 жовтня о 13:30 в Актовій залі Конгрес центру (корпус В).

05.01.2018
adv