Зустріч студентів із директором Групи Компаній "Інтер Консалтинг"

9 жовтня 2017 року за підтримкою кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права та в рамках відзначення Дня юриста відбулася зустріч студентів КНТЕУ з директором Групи компаній "Інтер Консалтинг" Лісогором Юрієм Борисовичем на тему "Митні формальності та брокерська діяльність в умовах євроінтеграції".

Під час зустрічі були обговорені організаційно-правові аспекти митного брокерства, перспективи митного оформлення за допомогою інформаційних технологій, актуальні проблеми застосування митних режимів в Україні. Цікавою для студентів виявилася характеристика окремих категорій ризикоорієнтованої системи, зокрема: податкові ями, транзитери, вигодонабувачі.

Ми вдячні Лісогору Юрію Борисовичу за цікаву презентацію та приклади з практики, що продемонстрували відкритість, мобільність та сучасність державної митної справи.

redactor
остання редакція 07.02.2018