Підвищення ефективності ведення переговорів: від теорії до практики

12 жовтня 2017 року для студентів III-го курсу ФМТП спеціалізації «Менеджмент ЗЕД» з ініціативи кафедри менеджменту та на запрошення доцента В.В. Хмурової відбулася лекція керуючого співвласника ТОВ «Перша будівельна компанія» Дмитра Абрамова, присвячена розкриттю практичних аспектів теми «Інформація та комунікації» з дисципліни «Менеджмент».

Стисло презентувавши історію створення та особливості функціонування будівельної компанії, спікер ознайомив аудиторію слухачів із найбільш актуальними питаннями в менеджменті щодо побудови комунікаційних процесів в організації, особливу увагу приділивши мистецтву ведення ділових переговорів менеджерами. Лектор детально зупинився на особливостях проведення переговорів з інвесторами та іншими представниками бізнесу, наводячи приклади з власного управлінського досвіду. Зустріч відбулася у форматі невимушеного спілкування зі студентами, була присутня жвава дискусія, студенти отримали відповіді на всі поставлені питання. За результатами зустрічі лектором були надані практичні поради щодо найголовніших помилок у процесі побудови ефективних комунікацій із зовнішніми партнерами, що може знадобитися студентам у майбутній діяльності.

Присутні студенти та викладачі кафедри менеджменту доценти Силкіна Ю.О., Бєляєва Н.С. та Хмурова В.В. висловлюють подяку спікеру Дмитру Абрамову за цікавий практичний матеріал лекції та сподіваються на подальшу плідну співпрацю!

остання редакція 07.02.2018