Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Професійно-агітаційна робота

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

1. В закріпленій школі №249 проводились зустрічі з випускниками  та їх батьками і розповсюджено агітаційні матеріали.

2. 17 жовтня 2016 р. на кафедрі програмної інженерії та інформаційних систем був проведений День гостинності для студентів 3-го курсу групи ІД-21 (спеціальність «Інформаційна діяльність») Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.

Викладачі кафедри к.т.н., доцент Чернякін В.П., к.т.н., ст. викладач Зайцев Є.О., на чолі  з завідувачем кафедри доктором технічних наук, доцентом  Криворучко О.В. провели для гостей екскурсію та розповіли їм про історію кафедри, її досягнення, викладацький склад і дисципліни, що викладаються на кафедрі.

При спілкуванні з колишніми випускниками ТЕК, які нині є студентами спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»,  гості мали можливість одержати інформацію про студентське життя в КНТЕУ.

В Центрі профорієнтаційної роботи студенти коледжу отримали від співробітників центру Ярошенко Л.В. та Онисяр Н.В. вичерпні відповіді на всі питання відносно умов вступу до КНТЕУ.

3. 15 грудня 2016 р. співробітниками кафедри обліку та оподаткування старшим викладачем  Зябчинковою Г.В. та кафедри програмної інженерії та інформаційних систем доцентом Чернякіним В.П.  був проведений “День гостинності” для студентів коледжу готельного господарства (групи 41 РПЗ та 41ОКСМ).

Перед студентами коледжу в Центрі профорієнтаційної роботи виступила доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Полтавська О.В. Вона надала інформацію про наш університет та, зокрема, про факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.

Директор Центру укладання договорів Петренко Д.М. і співробітник Центру профорієнтаційної роботи Онисяр Н.В. ознайомили гостей з умовами вступу до КНТЕУ.

Доцентом кафедри програмної інженерії та інформаційних систем Чернякіним В.П. для гостей була проведена екскурсія по університету і його території.

4. 16 березня 2017 року в Київському національному торговельно-економічному університеті на кафедрі програмної інженерії та інформаційних систем відбувся «День гостинності» для учнів 10 класу спеціалізованої школи № 61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій у м. Києві.

Перед відвідувачами виступили: відповідальний секретар приймальної комісії Глушкової Тетяни Геннадіївни, директор Центру педагогічних і психологічних досліджень Ржевський Генадій Миколайович та завідувач кафедри психології Корольчук Микола Степанович.

Присутні отримали вичерпну інформацію про особливості вступної кампанії 2017 року; перелік спеціальностей, підготовка за якими здійснюється в КНТЕУ; перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО; документи необхідні для вступу; умови проживання та особливості навчального процесу, культурне дозвілля студентів тощо.

На кафедрі програмної інженерії та інформаційних систем завідувач кафедри д.т.н., проф. Криворучко О.В. розповіла гостям про історію кафедри, її досягнення, викладацький склад та дисципліни, що викладаються на кафедрі.

5. До участі в роботі студенської наукової конференції «Соціально-економічні перспективи України у ХХІ столітті» на кафедрі програмної інженерії та інформаційних систем (4-5 квітня 2017р.) залучено 8 студентів ТЕК КНТЕУ (перше - Полтавець О.А., друге - Муквіч А.Л.).

6. 5 квітня 2017 р. співробітниками кафедр обліку та оподаткування старшим викладачем  Зябчинковою Г.В. та програмної інженерії та інформаційних систем доцентом Чернякіним В.П.  був проведений «День гостинності» для студентів торгово-економічного коледжу м. Біла Церква.

Перед студентами коледжу в Центрі профорієнтаційної роботи виступила директор центру Ярошенко Л.В. Вона надала інформацію про наш університет та, умови вступу до нього.

Доцент кафедри програмної інженерії та інформаційних систем Чернякіним В.П. розповів про позанавчальне життя студентів в університеті.

7. Загалом на днях гостинності були присутні близько 70-ти гостей.

17.10.2017
shestack