Вступ 2019

Вступнику

Увага!

СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ НА ТРЕТЮ СЕСІЮ “ЗНО В МАГІСТРАТУРУ”: ЯКІ ТЕРМІНИ, ДЕ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ, ХТО МОЖЕ ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ

Розпочалася реєстрація на третю сесію єдиного вступного іспиту з іноземної мови — її можуть пройти ті вступники в магістратуру, які не склали ЄВІ під час основної чи додаткової сесій або ж хочуть скласти цей іспит повторно.

Реєстрація триватиме з 7 до 15 жовтня 2019 року на базі приймальних комісій вишів, які проводять додатковий прийом в магістратуру. Сам іспит відбудеться 5 листопада в 9 містах — Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.

Підтвердженням реєстрації є екзаменаційний листок, який вступник отримує у виші. Окрім того, на відміну від основної третя сесія є платною, тому для участі у ній необхідно сплатити на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти вартість послуги з проведення вступних випробувань — 495 гривень. Якщо ж вступник не сплатить ці кошти впродовж 5 робочих днів із дня завершення реєстрації, його заявку буде скасовано.

Результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати тільки 2019 року і тільки для навчання на контракті.

Нагадуємо, що складати “ЗНО в магістратуру” з іноземної мови потрібно вступникам на спеціальності галузей знань “Гуманітарні науки” (крім спеціальності 035 “Філологія”), “Соціальні та поведінкові науки”, “Журналістика”, “Право”, “Сфера обслуговування”, “Міжнародні відносини”, “Культура і мистецтво” (крім мистецьких спеціальностей), “Богослов’я”, “Управління та адміністрування”,  “Інформаційні технології”, “Публічне управління та адміністрування”.

Зарахування на навчання за освітнім ступенем "магістр" денної та заочної форм здобуття освіти за кошти фізичних та юридичних осіб на вакантні місця триває

до 26 листопада 2019 р.!!!

1. Зареєструватися на ЗНО з 7 по 15 жовтня;

2. Скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови 5 листопада;

3. Подати документи до КНТЕУ.

Інфоррмація щодо підготовки до проведення спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту в 2019 році

-- Наказ Міністерства освіти і науки України

-- Лист Міністерства освіти і науки України

До 20 вересня здійснюється набір на 1 курс на навчання за освітніми ступенями "молодший бакалавр" та "бакалавр" за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб на вакантні місця