Зустріч слухачів MBA: ще один крок до професійного управління проектами

За гарною традицією кафедри менеджменту 17 вересня 2017 року відбулася зустріч слухачів MBA в Project Management Studio, яку очолила доцент кафедри Анна Присяжнюк. У захоплюючій атмосфері жвавої гри та професійного проектного управління учасники студії вирішували складні завдання щодо формування та роботи проектної команди за сучасними технологіями Scrum.

На особливу увагу заслуговують набуті слухачами MBA компетентності за методологією Agile, на якій ґрунтується управління проектами в практиці провідних транснаціональних компаній.

За численними бажаннями учасників чергова зустріч наукового гуртка Project Management Studio буде присвячена практиці побудови концепції проектів.

Будемо раді бачити всіх охочих.

До нових зустрічей у Project Management Studio!

17.10.2017
остання редакція 07.02.2018