День гостинності в ліцеї "Наукова зміна": готуємося до дня відкритих дверей у КНТЕУ

18 жовтня 2017 року з ініціативи доцента кафедри менеджменту Бєляєвої Н.С. було проведено день гостинності в ліцеї «Наукова зміна» в м. Києві.

Учням випускних класів було надано ґрунтовну інформацію про університет, назви та особливості отримання певних спеціальностей, переваги та перспективи навчання в КНТЕУ. Зустріч відбулася у форматі жвавої дискусії – учні проявляли неабияких інтерес до особливостей навчання в КНТЕУ, зокрема на англомовних програмах.

Дякуємо керівництву ліцею «Наукова зміна», зокрема заступнику директора з наукової роботи Атамась Олені Василівні, за надану можливість зустрічі з випускниками і запрошуємо їх на навчання в КНТЕУ!

18.10.2017
остання редакція 07.02.2018