Лист-подяка від міжнародних партнерів: висока оцінка підготовки студентів КНТЕУ

На адресу університету надійшов лист-подяка від фірми "ДАС Холідейс" ЕООД стосовно проходження практики студентами в курортному комплексі "Сонячний берег", Болгарія.

Керівництво фірми високо оцінює підготовку студентів КНТЕУ та сподівається на подальшу співпрацю.

Партнери, також висловлюють переконання, що така співпраця значно допоможе збільшити кваліфікацію молодих фахівців у галузі туризму.

Згідно з договором про співпрацю між Київським національним торговельно-економічним університетом та "ДАС Холідейс" студенти пройшли практику й отримали знання в області готельного господарства та ресторанного бізнесу.

Висловлюємо вдячність нашим партнерам за високу оцінку нашої роботи. Переконані, що спільними зусиллями зможемо підготувати професіоналів високого ґатунку.

25.10.2017
остання редакція 26.10.2017