Технології кар’єрного зростання в міжнародній готельній мережі від керівництва готелю Ibis Kiev City Centre

30 жовтня 2017 року для студентів факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу кафедрою готельно-ресторанного бізнесу було організовано відкриту лекцію управляючого готелем Ibis Kiev City Centre Андрія Давиденка і керівника відділу персоналу готелю Іванни Бакеєвої на тему “Технології кар’єрного зростання в міжнародній готельній мережі”.

Спікери у форматі дискусії презентували особливості діяльності міжнародної готельної мережі, професійні вимоги до персоналу, стандарти якості, систему мотивації персоналу, тренди формування корпоративної культури, інноваційні методи обслуговування споживачів.

Студенти отримали чітке уявлення про вимоги майбутньої професії, що в подальшому спонукатиме їх до отримання ґрунтовних професійних знань та практичних навичок, які стануть їх конкурентними перевагами під час працевлаштування.

Щиро дякуємо управляючому готелем Ibis Kiev City Centre Андрію Давиденку і керівнику відділу персоналу готелю Іванні Бакеєвій за цікаву та змістовну лекцію!

30.10.2017
остання редакція 07.02.2018