Колектив університету вітає нашого ректора з офіційним призначенням на посаду!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України Анатолія Антоновича Мазаракі призначено ректором Київського національного торговельно-економічного університету.

Дякуємо Вам, Анатолію Антоновичу, за професіоналізм та щоденну наполегливу працю на благо нашої Альма-матер, завдяки якій університет займає провідні позиції на ниві освіти і науки України та добре знаний у міжнародному освітньому та науковому середовищі.

Колектив університету

01.11.2017